Moderatori provokon Ramushin për Anitën. Reagimi i ish-kryeministrit do të ju lë pa mend!

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë i ftuar ishte ish-kryeministi i Kosovës dhe kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, i cili rrëfeu ngjarje të ndryshme nga jeta e tij gjatë kohës së luftës, poashtu edhe angazhimin politik të pas luftës.

Në një moment gjatë intervistës, moderatori e ngacmoi ish-kryeministrin HARADINAJ për të shoqën, Anitën, e cila tani është pjesë e “Dancin With The Stars”. Reagimi i Haradinajt ndaj moderatorit ishte epik. Shikojeni minutën e 29:00 të emisionit për ta parë këtë moment.