Ramush Haradinaj tronditet nga fjalët e Plakut për Albin Kurtin. Ja çfarë i thotë!

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë i ftuar ishte ish-kryeministi i Kosovës dhe kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj, si dhe Milazim Thaçi, i cili njihet edhe për dëshminë e tij kundër Sllobodan Millosheviçit në Hagë.

Thaçi, në këtë emision iu drejtuar me fjalë prekëse ish kryeministrit Haradinaj, madje kishte edhe një kërkesë për të. Shikojeni emisionin nga minuta 42:00 për të mësuar se çfarë kërkese kishte ai për Haradinajn.