Genc Prelvukaj poston foto nga matura e të birit, nuk mungon as Eni

Tradicionalisht përfundimi i shkollës është shënuar duke organizuar Mbrëmjen e Maturës. Kjo është aplikuar edhe këtë vit. Këngëtari Genc Prelvukaj ka ndarë me ndjekësit e tij një foto me të birin e tij, nga kjo ditë e veçantë e këtij të fundit. Në imazhet e ndara shihet edhe bashkëshortja e Gencit, Eni, të cilët kanë … Read more

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Blero Muharremi, i ftuar në emisionin argëtues “S’e luan topi”, ka ndarë me publikun shumë detaje intime nga jeta e tij personale. Ajo që pritej të ishte një intervistë standarde, u kthye në një udhëtim emocional për Bleron kur stafi i emisionit vendosi të bëjë një surprizë të veçantë duke përdorur … Read more

Luiz Ejlli dhe Getoar Selimi kopjojnë klipin e këngës së re?

Getoar Selimi dhe Luiz Ejlli janë bërë bashkë dhe kanë publikuar këngën ”Ding Ding”. Imazhi i ngjyrshëm dhe i plotë me energji tregon dy këngëtarët në një sfond të freskët dhe të gjallë, premtues për një klip që mbart një frymë të re dhe një ndjesi feste. Mirëpo në rrjet, po qarkullon se kënga e … Read more