“O kur ta jep Zoti, ta jep”, Rasim Avdyli bëhet me dy gra?

Personazhi i famshëm i “Tik Tok”-ut, Rasim Avdyli nuk ka të ndalur me surprizat e tij për fansat. Ai tani na prezanton me dy gra, të cilat shihen duke e puthur atë në faqe, të dyja përnjëherë.

“Kqyr kqyr dy gra pash Zotin. O lumi ti për veti o Rasim, o ta ka dhonë Zoti, s’ka kush që ta merr”, dëgjohet ai duke thënë në videon e tij të fundit, e cila është publikuar në rrjetin e tij social në Instagram.

Për ta parë videon me dy gratë e tij, si dhe disa videon e shkurtra të tij më interesante, ju ftojmë ta shikoni videon e më poshtme.