Papuqet e tradhtojnë Adrolen, ja detaji që zbulon se ndodhet në të njëjtin hotel me Capital T

Para ca kohësh është përfolur se reperi Capital T dhe modelja Adrola Dushi janë në një lidhje.

Siç duket kjo është e vërtetë.

Modelja dhe këngëtari janë duke kaluar pushimet së bashku në Firenze, etaji që i ka nxjerr zbuluar kanë qënë një palë shapka të njëjta, ku shihen në fotot e të dyve.

Po ashtu që të dy kanë postuar foto në te njëjtin hotel në Firenze./IndeksOnline/