Adnan çajin e pyesin sa çaja i ke pirë deri tani, ja si përgjigjet ai (VIDEO)

Në Vushtrri ka filluar të mbahet festivali i çajit, shkruan RepublikaOnline

Ndërkohë i pranishëm në këtë festival është edhe një prej figurave të njohura Vushtrriase, dhe jo vetëm.

Adnan çaji, i cili njihet për pirjen e çajit, ishte i pranishëm në këtë festival.

I pyetur nga gazetari se sa caja ka pirë deri tani, përgjigje e tij ishte 36./Republika Online

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë: