MARTOHET BORA ZEMANI? Del VIDEO që i zbulon të gjitha, ja dedikimi i ‘nuse’ Borës për ‘dhëndrin’ Donald! (Video)

Cifti Bora dhe Donaldi jane nje nder me te preferuarit te publikut.

Dashuria e tyre ka treguar qe ka qene shume e forte dhe ja ka dal ne cdo sfide qe eshte perballur.

E ftuar sot ne Top Arena dhe e intervistuar nga Ed Manush Bora Zemani tregon rrjedhen e jetes se saj dhe pa dyshim ne te perfshihet dhe Donaldi.

E pyetur nga Manushi per nje dasme kete vere, Bora Zemani i pergjigjet me te qeshura dhe me

lumturi dhe tregon se e rendesishme eshte qe nje nga golat me me vlere ne jeten e saj eshte Donaldi.

Per me teper ndiqni Videon: