Ngriti akuza të forta dhe mohoi titullin e Julit, Eglës i ndodh e papritura jashtë shtëpisë

Mbrëmjen e sotme u transmetuan disa pamje në “Big Brother VIP” nga debati i fortë mes Eglës dhe Julit.

Egla shpërtheu në akuza ndaj Julit sa i përket karrierës së tij si aktor, madje u shpreh se titullin “Mjeshtër i madh” e ka marrë nga partia.

Debati u nxit sërish edhe në prime mes tyre, ndërsa “lufta” e vërtetë duket se po ndodh jashtë reality show-t.

Pas fjalëve të Eglës ndaj Julit, ajo ka humbur mbi 3 mijë ndjekës brenda disa minutash, duke shkuar nga 73,8 mijë ndjekës në 70,3 mijë.

Një veprim që tregon qartë se kë mbështet publiku në debatin mes tyre.