Sharron Sefaj: “Murati e Nagavci s’janë të denjë as për drejtora në Komunë të Mamushës”

Anëtari i Këshillit Grevist, Ali Sefaj, ka kritikuar ministrin e Financave, Hekuran Murati dhe ministren e Arsimit, Arbëria Nagavci.
Në profilin e tij në “Facebook”, ai ka shkrua se Murati e Nagavci nuk janë të denjë as për drejtora në Kmunën e Mamushës.

“Be po ju bej Hekuran Muratin dhe Arbërie Nagavcin as Abdulhadi Krasniqi, kryetar i Mamushës, nuk ti kish ba drejtora drejoratësh në Mamushë. A ne taksiratlitë i kemi ministra të Financave dhe të Arsimi”, ka shkruar Sefaj.