“O u knaqem bre”, mërgimtari publikon momente in time me ‘shacin’ nga dhoma e gjumit

Befasitë e mërgimtarit të njohur të tiktok-ut për fansat e tij në kanë të ndalur, andaj ai vazhdon të shikohet dhe dëgjohet gjithandej. Mërgimtari nga Gjermania, Rasim Avdyli po bën bujë në rrjete sociale ku përmes videove të tij në “Tik-Tok”, shpreh dashurinë e madhe që ka për të dashurën e tij gjermane, shkruan pemajetes.com.

Së fundmi, në një video të publikuar në rrjetin e tij social, mërgimtari është shfaqur i lumtur me të dashurën e tij gjermane në dhomën e gjumit.

Tek sa e dashura e tij duke se po i kontrollon veshjet në dollap, ai shihet duke kënduara këngën “Qy çfarë zemre ka bo nana, nana..”.

Në fund, e dashura e tij i bën një surprizë shumë të lezetshme. Shikojeni videon e më poshtme për ta kuptuar çfarë surprize i bën ajo gazetalajmi.org/

Video këtu: