Bashkëshorti i Adelina Tahirit gjeneratë me babain e saj, ja sa vite kanë diferencë çifti

Këngëtarja Adelina Tahiri, u bë pjesë e skenës muzijore që në rini të hershme, duke pasur mjaftë sukses.

Ndër vite u përfol për disa lidhje, por asnjëherë për diçka serioze dhe të konsoliduar, shkruan “Kosovarja”.

E, dashuria e madhe e këngëtares duket se është avokati maqedonas, Serjoza, i cili thuhet të jetë milioner.

Serjoza është 54 vjeç ndërsa Adelina, 31. Pra çifti kanë 24 vite diferencë megjithatë kjo nuk ka ndikuar aspak te lidhja e tyre. Çifti janë të martuar dhe prindër të një djali.