Haziri i reagon gazetarit Blendi Mane: Ky hajvan, kur ka vozitë baba jem makinë, i këtij i ka hypë magarit n’shpinë

Analisti politik Nexhat Haziri i ka reaguar gazetarit nga Shqipëria Blendi Mane.Mane i ka fyer qytetarët e Kosovës, ndërsa Haziri e quan hajvan.

Tutje, Haziri në një reagim në facebook, shkruan se, pas viteve të 90-ta e ka mësuar se CocaCola është pije dhe jo këngëtare italiane. Reagimi i plotë:

Shih ti!

Gazetari Bledi Mane ga Tirana fyen kosovarët: Ju nuk përdorni vajin e ullirit, ende jeni të pleskavica dhe lakra

– Ky hajvan, nuk e di se kur ka vozitë baba jem makine, i këtij i ka hype magarit n’shpinë.

Kur unë kam hanger buke me eurocrem ky është kënaq me një litër qumësht (50% ujë) në javë për krejt familjen. E krejt pas viteve ‘90 e ka mësuar se CocaCola është pije e jo këngëtare italiane.