E papritur, vaji bie nën 2 euro (FOTO)

Vaji i lulediellit ka arritur diku dhe për një kohë që të bie në çmim.

Në fotografinë e siguruar nga Klan Kosova shihet se çmimi ka rënë nën dy euro, çmim ky që duket shumë i lirë marrë parasysh periudhën e inflacionit.

Së paku në marketin ku është shkrepur kjo fotografi, dhe me sasi të limituar, një shishe vaji mban një çmim të tillë.