Befason reperi 50 Cent, ndalet dhe bën shqiponjën me duar në mes të koncertit

Reperi me famë ndërkombëtare 50 Cent së fundmi është bërë virale me një video e cila po qarkullon pa fund në rrjetin social TikTok.

Në një video të publikuar në TikTok reperi shihet në skenë duke performuar dhe në një moment bën simbolin e shqiponjës dykrenare teksa thotë diçka që nuk është e kuptueshme.

Me gjasa ai ka parë ndonjë pjesëmarrës me flamurin shqiptar ose duke bërë shqiponjën.

https://video.gjirafa.com/vqz1k-mp4