Fatmir Mucolli me lot në sy rrëfen si deshi ta privoj nga jeta kryeministrin Albin Kurti, Ja çfarë më ndodhi!

Fatmir Mucolli i cili njihet si Hipnoterapeist dhe mësues i meditimit ishe mysafir në emisionin Kojshia Show.
Ai nuk ka hezituar të sjell një rrëfim rr ënqethes se si deshi ta pr ivoj nga jeta kryeministrin Albin Kurti dhe cfarë i ndodhi.

Për më tepër ndiqeni minuten e 25 të emisionit për ta parë!