MJERIM: Serbi martohet me Shqiptaren, nusja ngrit flamurin Serb dhe e kall

Në një video të postuar nga b92 shihet se si familja serbe bën dasëm pasi merr nusen shqiptare.
Për më shumë shikoni videon ku shihet vajza shqiptare në dasmën e një familje serbe, kjo vërtetë është për tu ardhur keq.