Sazan Guri: Edi Rama nuk ka prejardhje shqiptare, ai ka për mision zhdukjen e kombit shqiptar

Ambientalisti e Profesori i Historisë nga Shqiperia ishte mysafir në emisionin më të shikuar në trevat shqiptare Kojshia Show.

Në emision u diskutua mbi fenomenin e Malit të Tomorit, por Sazan Guri u nxe keq në emision dhe permendi faktet se si Edi Rama, Kryeministri i Shqipërisë bashkë me Erion Veliajn e George Sorrosin do ta zhd.uk Kombin shqiptar.

Ai zbuloi edhe faktet tek minuti i 1.21 i emisionit

Shiko videon: