Do befasoheni se çka thotë për Feron, 20-vjeçari “plak” nga Podujeva (Video)

Yll Raçi nga Podujeva është vetëm 20 vjeç por stili i tij I veshjes ka bërë që ai tashmë të njihet nga e gjithë Kosova. Ylli ka zgjedhur një menyrë mjaft interesante të jetesës dhe kjo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve. 20-vjeçari I cili thotë se nuk I pëlqen emri tij por do të deshironte të quhej Shaban, ka komentuar pak edhe për këngëtarin Fero mé póshté ndíqní vídeón nga plaku 20 vjeçar.

Ylli në emisionin “Natën me Fatmir Spahiun”, është pyetur edhe për reperin Fero, i cili në dallim prej tij është një stil krejt ndryshe, e për të ajo çfarë bën reperi nuk i takon traditës shqiptare.