Mesoni pergjigjen e Vjosa Osmani-t kur u pyet se “A besoni ne zot?” (VIDEO)

Vjosa Osmani para ca muajve ishte e ftuar ne emisionin Pressing ne televizionin T7 ku si prezantues i emisionit ishte Leonard Kerquki dhe kishte edhe analiste te tjere te ftuar.

Prezantuesi z.Kerquki i drejtohet me nje pyetje direkte znj.Osmani:”Pyetja e pare eshte a besoni ne zot?” -Pergjigja e znj.Osmani ishte e shpejte dhe pa u menduar fare:”Absolutisht po, dy vajzat e mija jane mrekulli e zotit eshte e pa mundur mos me besu”…Ne ju ftojme ne vazhdim te ndiqni videon e plote(Te gjitha te drejtat i takojne autorit dhe publikuesit te videos):