Kthehet nga ushtria dhe surprizon të dashurën i veshur si arush, djali nuk iu beson syve, e kap mat me një tjetër

Një incident i shkaktuar nga dashuria po bën xhiron e rrjetit. Një djalë i veshur si arush vendosi të surprizonte të dashurën e tij, por i ndodhi një pabesi e pakëndshme.

Kur u afrua, djali e gjeti partneren në krahët e një tjetri dhe për të fshehur lotët vendosi sërish maskën e u largua.

Nuk dihen detaje lidhur me ngjarjen, por disa përdorues të Reddit pohojnë se djali me uniformë është kthyer në shtëpi pas shërbimit ushtarak dhe ka dashur vetëm t’i bëjë surprizë të dashurës së tij.

Një përdorues i Reddit, pohoi se ishte mik i tij, duke shkruar: “Djali që e ka tradhtuar e dashura e tij është miku im i ngushtë. E nxora për një birrë. Ai vendosi të bënte një pushim nga marrëdhëniet”.

Momenti kur djali befason të dashurën: