Eskalon Milaim Zeka: “Popull Qe Lyp Q* Nanen Saba Aksham Ma Shum Se I Joni Ska Nbot”

Mbreme ne nje emision nje nje debat te ashpert te radio Dugagjini Milaim Zeka si duket humbi kontrollin dhe filloi te ofendoj! Ai tha se popullit Kosovar serbia jau ka lujt nanen biles pak ju ka doke nana tha ai naj ka lujt edhe baben! Dhe ne prap nuk mbushemi mend!

Nder te tjerash ai cito se popull ma dele dhe ma trupeshk se Kosovaret nuk ka ne rruzullin botnor!
Debati eskaloi deri ne ate pik sa udheheqesi i emisioni Ermal Panduri u desh qe tia ndal mikrofonin dhe ta qetsoj situaten!