Fryrjes se barkut ja gjetem zgjidhjen/ Kjo është receta e vetme 100% BIO qët jua ben barkun fiber

Kjo eshte receta e vetme 100% natyrale qe lu fton kapsl lekun me shpejt se ila çet…

A e dini se edhe nepermjet jasht eqitjes mund te humbisni peshe? Mund te duket qesharake por edhe zorresh se trashe do t’i beni nje nder te madh..

Pastrimi i zorres se trashe eshte nje menyre shume e mire per te permiresuar floren bakteriale te zorreve dhe te humbisni ne peshe.

Nevojitet det oksifikimi i saj qe te jete e paster nga tok sinat dhe per te lehtesuar problemet e tretjes.

Kjo gje eshte shume e thjeshte e mund t’a beni shume lehte ne shtepi.

Perberesit qe j’u nevojiten jane :1 filxhan kafeje me leng limoni te fresket, 2 luge gjelle mjalte organik, 2 luge gjelle xhinxher i grire ne rende dhe 3 gota uje.

Merrni nje ene dhe hidhni uje duke e vendosur me pas ne zja rr qe te vloje. Me pas hiqeni nga zja rri ,vendoseni ne nje kane dhe shtoni mjaltin. Perzieni perberesit me pas shtoni lengun e limonit dhe xhinxherin. Pasi te keni perzier shume mire perdoreni kete pije 3 here ne dite.

Ju duhet t’a pini ne mengjes me stomakun bosh, ne mesdite para vaktit te ngrenies dhe serish ne mesdite pasi ka kaluar pak nga koha qe keni marre dozen e dyte.

Mjaftoni te pini kete det oksifikim jave rresht cdo muaj dhe rezultati do te jete shume efektiv.