Shuma marramendëse: Robert Berisha tregon sa paguhet në koncerte

Këngëtari i njohur Robert Berisha ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Treshat”, ku ka folur rreth jetës private dhe asaj profesionale. Mes të tjerash ai ka treguar dhe shumën e parave që ka fituar gjatë koncerteve, si brenda ashtu dhe jashtë vendit.

Roberti ka treguar se ai fiton vetëm nga koncertet dhe se ka filluar të merret me muzikë që në moshën 13 vjeçare. I pyetur nga Bora Zemani për pagesën, ai ka rrëfyer se shuma më e madhe që ka fituar është 10 mijë Euro në Amerikë por po ashtu i ka ndodhur të japë koncerte dhe falas.

“Shuma më e vogël që kam marrë është pa lekë fare, ndërsa shuma më e madhe është në Amerikë, i kam disa dasma atje dhe paguhem 10 mijë dollarë për një koncert”, është përgjigjur Roberti.