Reshat Sahitaj: Albin Kurti më ka kërcënuar, jemi në gjyq me të – Ja çfarë ndodhi

Këtë javë, në emisionin e fundit për këtë sezon tq emisionit Kojshia Show, mysafir ishin Reshat Sahitaj e Behare Rexhepi bashke me Nafi Çegranin.

Veprimtari, e shkrimtari njohur Reshat Sahitaj zbuloi shumë të pathëna për emisionin Kojshia Show.

Ai në këtë emision, tha se ishte kërcënuar nga Albin Kurti dhe se tani janë në gjyq me të.

Për më tepër ndiqeni emisionin në videon më poshtë nga minuta 46:00: