Momenti kur Jude Bellingham “bën” shqiptarin, e godet lojtarin serb

Kombëtarja e Anglisë është duke fituar minimalisht 1:0 pas pjesës së parë ndaj Seebisë në Euro 2024.

Golin në 45 minutat e para e shënoi mesfushori i Real Madridit, Jude Bellingham, shkruan Indeksonline

Dhe pikërisht Bellingham e pati një moment me lojtarin kundërshtar, Filip Kostic që i pëlqeu çdo tifozi shqiptarë.

Anglezi e goditi në gjoks lojtarin serb duke treguar se është këtu për t’i mposhtur ata.

VIDEO