A e keni ditur pse Vesa vendosi që të kthehet e të jetoj në Kosovë?

Vesa Vllasaiu është ish banorja e Big Brother Vip Kosova.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh bën edhe bashkëbisedim me ndjekësit e saj.

Së fundmi, ajo mori një ptetje nga një ndjekës ku i thotë se pse ka vendosur që të kthehet të jetoj në Kosovë.

‘Kur i din tana këto gjuhë pse bash në Kosove ku njerëzit gjykojnë erdhe me jetu’ ishte pyetja që mori.

Kom jetu edhe në vende tjera dhe kësaj radhe erdha në Kosovë. Pse Kosovë? Arsyeja për me umësu qysh me i përballu njerëzit që janë negativ dhe paragjykojnë’ është përgjigjur Vesa./InfoKosova/