Deputetët e LDK-së e lëshojnë mbledhjen e Komisionit për Energji, Zemaj e quan hajn deputetin e VV-së

Deputetët e LDK-së, Armend Zemaj dhe Rrezarta Krasniqi e kanë lëshuar mbledhjen e Komisionit Hetimor për Energji, raporton Gazeta Blic.

Zemaj e ka akuzuar deputetin e VV-së Halil Thaçi për hajni! Më poshtë mund ta shihni videon e përplasjes së tyre