Mërgimtari: Marre ju koftë, na e majmë krejt Kosovën, për neve kurgjo nuk bëjnë! (Video)

Një mërgimtar është shprehur shumë i dëshpëruar me mikpritjen që i është bërë në Kosovë.

Në një prononcim për “Demos”, mërgimtari tha se asgjë s’po bëhet për ta, shkruan Neutral.al

“Na e majmë krejt Kosovën, për neve kurgjo nuk bëjnë”, tha ndër të tjera mërgimtari.

Ai ka treguar disa nga shqetësimet e tij dhe ka kritikuar qeverinë e Kosovës.

Për më shumë shikojeni videon: