Valon Syla për shqiptarët e Maqedonisë: Mos me qenë Tuna që rreh zogun horrë një Maqedoni bëhet (VIDEO)

Gazetari dhe pronari i portalit “Metro” Valon Syla së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “CoolnFresh”. I pyetur se pse e kritikon fenë islame ai është përgjigjur:

“Në Maqedoni 100 daljet në facebook janë hoxhallarë dhe flasin edhe për kontraceptivë e gjëra tjera, mos me pasë Tunën që rreh zogun horrë ni Maqedoni bëhet”, ka thënë ai mes tjerash.

Për më shumë ndiqni videon nga minuta e 14./Pa Censurë

VIDEO: