Çudit Blero, pas ndarjes nga Afrona merr vajzën e Teutes dhe Adonisit, ja ku e dërgon

Blero para disa ditësh është nderë nga gruaja e tij e dytë Afrona Dika.

Që të dy fshin fotografitë që patën me njëri-tjetrin, shkruan InfoKosova.

Së fundi Afrona po shijon pushimet e saj në Greqi, ndërsa Blero ka habitur me postimin e fundit.

Ai ka marr vajzën e ish bashkëshortes Teuta Krasniqi dhe Adonist, Kaian, së bashku me vajzën e tij Taren, i ka dërguar në një pishin./InfoKosova/