Gruaja e Pecit e vlerëson burrin e saj: Nga 1 tek 10, është 11 (VIDEO)

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci i shoqëruar nga bashkëshortja, morën pjesë në dasmën e futbollistit kosovar, Arbër Zeneli.

Si rrallëherë nëpër media, për Prive foli bashkëshortja e Pecit, e cila bëri një vlerësim të lartë për të shoqin.

Ajo tha se ai është burrë shumë i përkushtuar dhe u shpreh se nga 1 tek 10, Peci është 11, përcjell Klankosova.tv.

“Nga 1 tek 10 si bashkëshort, Fatoni është 11”, u shpreh ajo.