Për 60 ditë humbi 40 kg, tregohet ‘sekreti’ që përdori ky person!

Dieta dhe ushtrime, janë mënyrat që shumica e njerëzve tentojnë të heqin kilogramët e tepërt në trup.

Mirëpo, një gjerman, ka gjetur një formë befasuese për ta bërë një gjë të tillë, transmeton Indeksonline

Gazeta e njohur, Bild, ka publikuar një artikull ku tregon se si një person humbi 40 kilogram për vetëm 60 ditë.

Ai zgjodhi një rrugë ‘radikale’, duke përdour cdo ditë çamçakëz. /Indeksonline/