EXCLUSIVE/ Del Deshmia Jeter Tr0nditese, Isa Mustafa Ka Milionat Në Bankat E Serbisë

Milaim Zeka sërish flet për miliona dhe tregon kush e la Ibrahim Rugovën rrugëve.

Ai i ka reaguar Bardhyl Metës, duke i thënë se kryetari i tij, Isa Mustafa ka vjedhur miliona veçanërisht nga ‘tre përqindëshi’ dhe se thuhet se ai ka miliona në bankat e Serbisë.

Zeka nuk ndalet me kaq. E fton Metën dhe disa deputetët të tjerë që të ndërtojnë një politik të re.