Vetëm një gotë e kësaj pije para se të shkoni në shtrat bën mrekulli në trupin tuaj

Kjo pije është e lehtë për t’u përgatitur dhe ka rezultuar e efektshme në sjelljen e rezultateve të shkëlqyera në një periudhë të shkurtër për sa kohë që konsumohet rregullisht.
Kur shkoni në shtrat dhe bini në gjumë, metabolizmi funksionon ngadalë sesa kur jeni zgjuar

Zgjidhni kastravecat si pjesë e menysë tuaj nëse doni të zvogëloni yndyrën në stomak. Ato janë freskuese. Kanë përmbajtje të lartë të ujit me fibra dhe kalori të ulëta.

Limoni do të shpërndajë të gjitha toksinat e grumbulluara në trupin tuaj dhe kjo do të kontribuojë në shkrirjen e dhjamit shumë më shpejt pasi metabolizmi i yndyrës do të rritet pasi papastërtitë të jenë jashtë sistemit.

Xhenxhefili do të ndezë metabolizmin, do të parandalojë kapsllëkun dhe do të shkrijë yndyrën e padëshiruar të barkut, shkruan holistic living tips.

Lëngu i aloe vera është konsideruar si ilaç me të vërtetë efikas për humbjen e peshës, pasi ai përmban anti-oksidues natyral që ndihmojnë në vonimin e rritjes së radikalëve të lirë në trup dhe madje edhe për të zvogëluar proceset inflamatore që ndodhin në trup.

Kombinoni këta përbërës të freskët të shëndetshëm, përgatitni këtë pije freskuese dhe shpëtojeni nga dhjami i barkut shtesë një herë e përgjithmonë.

Përbërësit:
1 kastravec
një tufë majdanozi ose cilantro
1 limon
1 lugë xhenxhefil të grirë
1 lugë lëng aloe vera
1/2 ujë.