I propozoi të dashurës martesë para mijëra njerëzve, ajo bën veprimin që askush nuk e priste

Një propozim në një ndeshje bejsbolli javën e kaluar në Massachusetts nuk shkoi siç priste i riu, dhe video u bë virale në mediat sociale.

Një skenë nga një lojë e Minor League Baseball provokoi reagime të shumta pasi vajza bëri veprimin që la të shtangur të gjithë.

VIDEO