Vajzat me def e këndojnë Besa Gaxherrin dhe nusen e saj. Ja çfarë thonë ato!

Deputetja e LDK-së, Besa Gaxheri ishte mysafire ne emisionin ‘Kojshia Show’, bashk me nusen e djalit të saj, Fitore Gaxherri, shkruan infokosova
Ato në një moment i kënduan me def live në emision!
Për ta parë këtë moment ndiqeni minutën 40.40./infokosova