“Është turр, më vjen keq рër këtë”/ Diana Ziu “shpërthen” ndaj Arjan Çanit: Kundra ujqërve që dalin në emiѕione

E ftuar në emisionin “Expuls”, kompozitorja Diana Ziu ka komentuar edhe emisionin e Arjan Çani duke thënë se ky i fundit në fund të emisionit fton personazhe vetëm për audiencë.

Sipas saj kjo është një turp, pasi nuk mund të tallesh me të tjerët.

“Ka emisione që në fillimet e veta, shkon shumë mirë, është emision politik dhe nga fundi thërret një këngëtar nga Cërriku, apo Ujkun e filanit. Është turp.

Mua më vjen keq për këtë. Nuk mund të tallesh në atë mënyrë dhe nuk mund t’i nxjerrësh për rritur audiencën apo për të çlodhur vet drejtuesin e emisionit.