Agja Salih i tukulukave për linë e majmunëve: Na kanë ba telash, tash me bo testin a po del majmun pozitiv a negativ

I njohur si agja Salih në treshen e famshme “Tukulukat”, Halim Berisha, është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Aktori i mirënjohur së fundi mori vëmendje derisa ka reaguar për përhapjen e rasteve me li të majmunëve, shkruan “Kosovarja”.

Përmes një videoje në “TikTok”, aktori e ka krahasuar linë e ujit me coronavirusin për të cilin duhej bërë test për të ditur a je pozitivë apo negativë.

Kujtojmë se, lija e majmunëve para disa ditësh filloi të përhapet dhe deri tani janë mbi 200 raste në 20 shtete.