Holandezët rrahin shqiptarin, ai vrapon drejt policëve për të shpëtuar (VIDEO)

Një ngjarje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në pedonalen e Tiranës, ku tifozët holandezë kanë sulmuar një shqiptar

Në video shihet se si shqiptari është sulmuar nga një grup personash dhe më pas ka rendur drejt policëve për të shpëtuar.

Situata në Tiranë mbetet e tensionuar, ndërsa forca të shumta policie janë shpërndarë në zonat më problematike. /TCH/