Në mes të emisionit ndodh e papritura, shtanget prezantuesi, ja cfare ndodhi

Gjate emisionit “Dilema Deal or no Deal” ne Top Channel, sot ka ndodhur nje ngjarje shume e bukur kur dy te rinjte finalizojne dashurine e tyre me martese.

Djali i ka bere surprize te dashures se tij ne studio me Eno Popin, vajzës pjesëmarrëse iu shfaq në monitor një video e të dashurit, i cili i kërkonte falje që e kishte gënjyer për faktin se s’kishte mundur ta shoqëronte në emision dhe se ai nuk kishte mundesi.

Ai i shprehu partneres dashurinë nëpërmjet videos dhe kur videoja përfundoi, ai u shfaq prapa vajzës, me një buqetë me lule në dorë dhe një unazë dhe ai i kerkoj qe a do te pranonte qe te ulej dhe te martohej me te.

Por djali u ul në gunjë për ti propozuar partneres së tij, sigurisht që ajo tha Po dhe publiku u ngrit në këmbë duke duartrokitur te gjithe u kenaqen kur pane nje spektakel te tille ne mes te emisionit.