I ftuar në daѕmën e mikut të tij, Romeo Veѕhajt i griѕen рantallonat, të ftuarit plasin së qeshuri (Video)

Dy vëllezërit Veshaj, Donaldi dhe Romeo kanë qenë të ftuar në dasmën e një mikut të tyre.

Teksa kërcejnë Romeo ka mbajtur në qafë dhëndrin, por i ka ndodhur e papritura.

Pantallonat e kanë tradhtuar duke u çarë dhe i kanë nxjerrë sheshit mbathjet.

Edhe pse ai gëzon e kërcen duke mos e vënë re këtë detaj. Kjo video është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale dhe nuk kanë munguar komentet gazmore.